+38 (050) 380 0131

+38 (050) 338 8410

+38 (093) 960 5090

+38 (050) 380 0131

Інтернет-магазин

+38 (050) 338 8410

+38 (093) 960 5090

      


Купити чай і захистити імунітет. Хто б міг подумати?

Купити чай, така буденна річ. Кожен вибирає чай за своїм смаком та уподобаннями - дешевий або дорогий чай, розсипний або пакетований ... Варіантів дуже багато і часто при виборі чаю розбігаються очі. Що якщо ми Вам скажімо, що чай може бути не тільки смачним і корисним, але також може допомогти захистити Ваш імунітет під час сезонних загострень, або ж вірусних захворювань.

Серед Суперфудів можна знайти дуже цікавий і вельми корисний продукт - чудодійна Спируліна.

Експерименти з спіруліна показали, що вона має вражаючу здатність регулювати імунітет.


Що ж таке Суперфуд?

Виникає багато питань з цього приводу, адже не зовсім зрозуміло, Суперфуд - це ягоди, чорний чай, зелений чай або кава? Насправді Суперфуд не можна приписати до якогось виду, тому що до цієї категорії відносяться будь-які продукти рослинного походження, в складі яких знаходиться велика кількість вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Таким чином до Суперфуд можна віднести Ягоди Годжі, як в Оолонг Годжі, зелена кава і сирі какао-боби. Список таких продуктів дуже великий. Спіруліна зайняття одне з почесних місць в ньому, тому що навіть її невелика кількість надає стабілізаційний вплив на імунну систему, при цьому в організмі вивільняється енергія, яка розподіляється організмом в найнеобхідніші процеси для забезпечення нормальної життєдіяльності та зцілення.

Збільшуючи число захисних клітин імунної системи, спіруліна знижує ймовірність бактеріального та вірусного інфікування. Таким чином роблячи Ваш організм більш стійким до різних захворювань.

Спіруліна не менше корисна ніж обліпиховий чай, тому ми без сумнівів рекомендуємо спробувати Спіруліну для підвищення імунітету.

А щоб убезпечити себе, ми пропонуємо Вам здійснити покупку, сплативши замовлення картою онлайн.

Будьте здорові і бережіть себе!

Супутні товари

Анчан порошковий (Матча)

Анчан порошковий (Матча)

Анчан порошковий (матча блакитна), виготовляється з квітів рослини Кліторію Трійчатої (Butterfly Pea Tea). Настій має ніжний смак і вражаючий блакитний колір.Анчан порошковий в поєднанні з молоком - ц..

510.00 грн

Спіруліна

Спіруліна

Екстракт синьо-зелених водоростей, що є універсальним біопротектором і біокоректором.  Містить близько 2000 вітамінів, мінералів, амінокислот та поліненасичених жирних кислот...

160.00 грн

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре